foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Для участі у параді необхідне наступне:
1. Велосипед у робочому стані. Тип, марка та виробник велосипеду значення не мають. Велосипедисти на «Аісті», «Спутнік», «Україна» та подібні є не менш цінним як на Kellys та інші.
2. Велосипедист у робочому стані. На парад не допускаються велосипедисти у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння. Велосипедист не повинен мати медичних протипоказань у їзди на велосипеді.
3. Вік велосипедиста має бути не менше 14 років. Підліткам у віці 14-18 років рекомендується супроводження батьків.
4. Усі учасники параду мають чітко виконувати вказівки організаторів, жандармів та ягерів, особливо під час руху у колонні.
5. Реєстрація у параді відсутня - головне Ваша участь.

Особливості руху у колонні.
1. Для безпечного руху колони парад будуть супроводжувати машини ДАІ. 
2. Перша машина ДАІ – початок колони, остання її кінець. Рух учасників за межами супроводжуючих машин заборонена. Велосипедисти, що їдуть за межами колони є звичайними учасниками руху і повинні дотримуватись відповідних ПДД.
3. Усі велосипедисти розбиваються у колонну по двоє.
4. Швидкість руху колони 12-15 км/годину.
5. Відстань між парами велосипедистів не більше двох метрів та не менше достатнього для аварійного гальмування.
6. Велосипедисти повинні їхати по середині полоси, таким чином, щоб була можливість обігнати колону ягерами або жандармими по обидва боки колони.
7. Попереду колони їдуть менш досвідченні велосипедисти та підліткового віку з батьками.
8. Учасники колони повинні чітко виконувати вказівки жандармів та ягерів. Задача жандармів та ягерів забезпечувати безпеку руху велоколони та попереджати можливі аварійні ситуації.
9. Велосипедисти мають дублювати регулювальні жести попередніх велосипедистів та виконувати їх. Піднята рука вгору - зупинка, ліва пряма рука направлена вліво - поворот ліворуч, права рука направлена вправо - поворот праворуч.
10. Заборонено виїзд на зустрічну смугу.
11. Заборонено обгін/випередження інших учасників параду окрім ягерам та жандармам.
12. Поважайте інших учасників руху незалежно від їх кількості коліс та кінських сил.

Примітка:
 Організатори акції не несуть відповідальності за дії учасників параду, втрату здоров’я, нанесенні моральні та матеріальні збитки їм та третім особам. Учасники самі відповідають за свої дії.